consentdenied() Služby - JandP Media

Naše Služby

Zastrešíme všetko od grafického návrhu až po realizáciu. Náš tím odborníkov a spolupracujúcich firiem zmení vaše želanie na skutočnosť.

Webové stránky a aplikácie

Potrebujete webovú stránku, ktorá dobre vyzerá? Chcete spustiť e-shop? Máte špeciálne požiadavky na systém, ktoré vám bežná reklamná agentúra nevie splniť? 

Už nemusíte hľadať a pridajte sa do rodiny našich spokojných zákazníkov.

Grafika, video, vizualizácie

Video je najúčinnejšou formou reklamy a ideálnym marketingovým nástrojom. Ak potrebujete animovanú grafiku alebo video shoty, ste na správnom mieste. 

Vidieť je lepšie ako stokrát počuť, preto sa obľube tešia aj naše návrhy a 3D vizualizácie priestorov.

Copywriting, reklamné texty

Chcete, aby vás klient našiel? Dajte mu informácie. Pomôže to pri vyhľadateľnosti vašej firmy, ktorá navyše získa lepšie meno. Máme k dispozícii žurnalistov, ktorí vám vytvoria blogy a reklamné texty na úrovni. 

Taktiež vám vyhotovíme  analýzu komerčných výstupov či vytvoríme firemnú identitu, aby všetko fungovalo tak, ako má.

Reklamné predmety

Vaše logo je vašou pýchou, tak nech ho každý vidí! . Návrh a realizácia potlače firemných textílií, vyšívanie loga, flex a flock logá, firmené samolepky či vizitky, s tým všetkým vám vieme pomôcť v krátkom čase.

Reklamné predmety vám navrhneme, poskytneme grafickú a technickú podporu, a zabezpečíme všetko až po realizáciu.

Fotografie

Za tieto fotografie sa nebudete hanbiť! Fotíme produktové, portrétové, extériérové aj eventové fotografie, ktoré váš biznis vykreslia v tom najlepšom svetle. 

Samozrejmosťou je aj úprava a prípadná retuš fotografií.